- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos |
| Capacitate preparare | 700 g |
| Inaltime | 49 cm |
| Latime | 29.5 cm |
| Lungime | 25.5 cm |
| Greutate | 3.78 Kg |
| Garanție | 24 месеца |