
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Материал интериор | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 90 W |
| Нива на мощност | 2 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 23.5 cm |
| Тегло | 3.93 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |