
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Εσωτερικό υλικό | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Βαφλιέρα |
| Εξουσία | 90 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 23.5 cm |
| Βάρος | 3.93 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |