
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Material interior | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 90 W |
| Trepte putere | 2 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 16.5 cm |
| Lungime | 23.5 cm |
| Greutate | 3.93 Kg |
| Garanție | 24 месеца |