- -22,33 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Зелен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за кисело мляко, Уред за сирене |
| Мощност | 450 W |
| Функции | Защита против прегряване |
| Брой програми | 6 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 21 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |