- -22,33 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb, Verde |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Iaurt, Brânză |
| Putere | 450 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Numar programe | 6 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 21 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Garanție | 24 месеца |