- -22,33 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής γιαουρτιού, Уред за сирене |
| Εξουσία | 450 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 21 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 1.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |