- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Алуминий |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за палачинки |
| Мощност | 800 W |
| Функции | Температурен контрол, Индикаторна светлина |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Незалепваща вътрешна повърхност |
| Диаметър на повърхността за готвене | 20 cm |
| Гаранция | 24 месеца |