- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Producător de pancake |
| Putere | 800 W |
| Functii | Controlul temperaturii, Indicator luminos |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Suprafață interioară non-stick |
| Diametru suprafata gatire | 20 cm |
| Garanție | 24 месеца |