- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής τηγανιτών |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Λυχνία ένδειξης |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια |
| Διάμετρος επιφάνειας μαγειρέματος | 20 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |