- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Уред за палачинки |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 7.2 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 30.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 |
| Гаранция | 24 месеца |