- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής τηγανιτών |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 7.2 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Μήκος | 30.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |