- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Producător de pancake |
| Functii | Indicator luminos |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 7.2 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 30.5 cm |
| Lungime cablu | 0.75 |
| Garanție | 24 luni |