- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Функции | Защита против прегряване |
| Време за приготвяне | 60 min |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 5.9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |