- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 100 W
- Χωρητικότητα: 0,8 λίτρα
- Χρόνος παρασκευής: περίπου 60 λεπτά
- Ψυκτικό μέσο: R600a
- Κατάλληλο για: Οικιακή χρήση
- Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 22,5 x 24 x 33 εκ.
- Βάρος: 5,9 kg
- Χρώμα: Μαύρο
Λειτουργίες:
- Παρασκευή παγωτού σε περίπου 60 λεπτά
- Πλήρης έλεγχος των συστατικών
- Κατάλληλο για διάφορες γεύσεις και συνταγές
- Ομοιόμορφη ψύξη για κρεμώδη υφή
- Συμπαγής σχεδιασμός για εύκολη αποθήκευση
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Ωρα προετοιμασίας | 60 min |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 5.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |