- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 100 W
- Capacitate: 0,8 l
- Timp de preparare: aproximativ 60 de minute
- Agent de răcire: R600a
- Potrivit pentru: uz casnic
- Dimensiuni (LxAxÎ): 22,5 x 24 x 33 cm
- Greutate: 5,9 kg
- Culoare: Negru
Funcții:
- Prepararea înghețatei în aproximativ 60 de minute
- Control complet asupra ingredientelor
- Potrivit pentru diverse arome și rețete
- Răcire uniformă pentru o textură cremoasă
- Design compact pentru depozitare ușoară
Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Timp preparare | 60 min |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 5.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |