- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина, Охлаждане |
| Брой програми | 4 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Време за приготвяне | 40 min |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 42 cm |
| Тегло | 10.45 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |