- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης, Ψύξη |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ωρα προετοιμασίας | 40 min |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 42 cm |
| Βάρος | 10.45 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |