- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Răcire |
| Numar programe | 4 |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Timp preparare | 40 min |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 42 cm |
| Greutate | 10.45 Kg |
| Garanție | 24 luni |