- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Бял |
| Материал интериор | Пластмаса |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Нива на мощност | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на приготвяне | 1.4 l |
| Време за приготвяне | 20 min |
| Брой на приготвяните продукти | 20 |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Гаранция | 24 месеца |