- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εσωτερικό υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 1.4 l |
| Ωρα προετοιμασίας | 20 min |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 20 |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |