- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Alb |
| Material interior | Plastic |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Trepte putere | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate preparare | 1.4 l |
| Timp preparare | 20 min |
| Numar produse preparate | 20 |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Garanție | 24 luni |