- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Сив |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Функции | Защита против прегряване, Автоматично изключване, Охлаждане |
| Брой програми | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Време за приготвяне | 60 min, 35 min |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Тегло | 6.77 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |