- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ψύξη |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ωρα προετοιμασίας | 60 min, 35 min |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Βάρος | 6.77 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |