- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb, Gri |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mașină pentru înghețată |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Răcire |
| Numar programe | 3 |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Timp preparare | 60 min, 35 min |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 6.77 Kg |
| Garanție | 24 luni |