- -5,85 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Защита против прегряване |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Анти плъзгаща система, Незалепваща вътрешна повърхност |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Височина | 7.7 cm |
| Ширина | 23.1 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Тегло | 1 Kg |