- -5,85 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Βαφλιέρα |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Υψος | 7.7 cm |
| Πλάτος | 23.1 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Βάρος | 1 Kg |