- -5,85 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 1 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Suprafață interioară non-stick |
| Numar produse preparate | 2 |
| Inaltime | 7.7 cm |
| Latime | 23.1 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Greutate | 1 Kg |