- -11,25 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за кисело мляко |
| Функции | Температурен контрол, Таймер |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Височина | 14.5 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дължина | 18.5 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |