- -11,25 €
- Stoc epuizat

- Putere: 30 W
- Capacitate: 190 ml
- Numar de cani: 8
- Ecran LCD
- Temperatura reglabila: DA
- Intervalul de temperatura reglabila este de 20-55°C
- Temporizator reglabil: DA
- Oprire automata: DA
- Container detasabil: DA
- Culoare: Inox/Negru
- Tensiune de alimentare: 220 - 240V
- Dimensiuni:
Latime: 36 cm
Inaltime: 14,5 cm
Adancime: 18,5 cm
- Greutate: 2 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Iaurt |
| Functii | Controlul temperaturii, Temporizator |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Inaltime | 14.5 cm |
| Latime | 36 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Garanție | 36 luni |