- -11,25 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Παρασκευαστής γιαουρτιού |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 14.5 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Μήκος | 18.5 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |