- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Защита против прегряване, Температурен контрол, Индикаторна светлина |
| Максимална температура | 220 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор, Незалепваща вътрешна повърхност |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 24.5 cm |