- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii, Indicator luminos |
| Temperatura maxima | 220 C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos, Suprafață interioară non-stick |
| Numar produse preparate | 2 |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 24.5 cm |