- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Βαφλιέρα |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας, Λυχνία ένδειξης |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 220 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φωτεινή ένδειξη, Αντικολλητική εσωτερική επιφάνεια |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |