- -30,68 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Грамофони |
|
| Изходни конектори | 1 x RCA |
| Функции на рамото | Полуавтоматично |
| Тип игла | Конична |
| Функции | Автоматично спиране, Вграден говорител, Конвертиране на запис от плоча в електронен формат |
| Свързаност | USB, RCA, Bluetooth |
| Съдържание пакет | Подложка за плочи, 1 x Адаптер, 1 x 45 RPM адаптер, Наръчник за употреба |
| Тип | Полуавтоматичен |
| Тип предаване | С ремък |
| Височина | 45.5 cm |
| Ширина | 42.7 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Диаметър на съвместими плочи | 12 inch, 10 inch, 7 inch |
| Гаранция | 24 месеца |