- -30,68 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Грамофони |
|
| Υποδοχές εξόδου | 1 x RCA |
| Λειτουργίες του ώμου | Полуавтоматично |
| Τύπος βελόνας | Конична |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Вграден говорител, Конвертиране на запис от плоча в електронен формат |
| Συνδεσιμότητα | USB, RCA, Bluetooth |
| Πακέτο περιεχομένων | Подложка за плочи, 1 x Адаптер, 1 x 45 RPM адаптер, Наръчник за употреба |
| Ενα είδος | Полуавтоматичен |
| Τύπος μετάδοσης | С ремък |
| Υψος | 45.5 cm |
| Πλάτος | 42.7 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Διάμετρος συμβατών πλακών | 12 inch, 10 inch, 7 inch |
| Εγγύηση | 24 μήνες |