- -30,68 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Грамофони |
|
| Conectori de ieșire | 1 x RCA |
| Funcțiile umărului | Полуавтоматично |
| Tip de ac | Конична |
| Funcții | Frânare automată, Вграден говорител, Конвертиране на запис от плоча в електронен формат |
| Conectivitate | USB, RCA, Bluetooth |
| Pachet de conținut | Подложка за плочи, 1 x Адаптер, 1 x 45 RPM адаптер, Manual |
| Tip | Полуавтоматичен |
| Tip transmisie | С ремък |
| Înălţime | 45.5 cm |
| Lăţime | 42.7 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Diametrul plăcilor compatibile | 12 inch, 10 inch, 7 inch |
| Garanție | 24 luni |