- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Грил тигани |
|
| Материал дръжка | Меко покритие |
| Цвят | Сив, Син |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Non-Stick, Незалепващо покритие |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип готвене | Гриловане |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Грил |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 3.8 cm |
| Диаметър | 24 cm |