- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Грил тигани |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Μαλακό κάλυμμα |
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Non-Stick, Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο στη σχάρα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γκριλ |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 3.8 cm |
| Διάμετρος | 24 cm |