- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Manipulați materialul | Finisaj moale |
| Culoare | Gri, Albastru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Non-Stick, Capac non-stick |
| Forma | Pătrat |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Tipul de gatit | Grilling |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | grătar |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 3.8 cm |
| Diametru | 24 cm |