- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Грил тигани |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Стомана |
| Функции | Без PFOA, Подходящ за съдомиялна машина, Лесно почистване, Ергономична дръжка, Релефно дъно, Незалепващо покритие |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене, Гриловане |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Универсален, Грил |
| Ширина | 27 cm |
| Дълбочина | 1.35 cm |
| Диаметър | 27 cm |