- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Грил тигани |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Λειτουργίες | Χωρίς PFOA, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Εύκολος καθαρισμός, Εργονομική λαβή, Ανάγλυφος πάτος, Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα, Ψήσιμο στη σχάρα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γενικής χρήσης, Γκριλ |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 1.35 cm |
| Διάμετρος | 27 cm |