- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Manipulați materialul | Bachelită |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Oţel |
| Functii | Fara PFOA, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Curățarea ușoară, Mâner ergonomic, relief, Capac non-stick |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tipul de gatit | Prăjire, Grilling |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal, grătar |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 1.35 cm |
| Diametru | 27 cm |