- -7,62 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Грил тигани |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий, Бакелит |
| Функции | Устойчивост на надрасквания, Лесно почистване, Дръжка с меко покритие, Многослоен корпус, Незалепващо покритие |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий, Мрамор |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип готвене | Гриловане |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Грил |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 46.5 cm |
| Дълбочина | 4 cm |
| Диаметър | 28 cm |