- -7,62 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Грил тигани |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Βακελίτης |
| Λειτουργίες | Αντοχή στις γρατσουνιές, Εύκολος καθαρισμός, Λαβή με μαλακή επίστρωση, Πολυστρωματικό περίβλημα, Αντικολλητική επίστρωση |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο, Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο στη σχάρα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γκριλ |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 46.5 cm |
| Βάθος | 4 cm |
| Διάμετρος | 28 cm |