- -7,62 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Manipulați materialul | Bachelită |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu, Bachelită |
| Functii | Rezistența la zgârieturi, Curățarea ușoară, Mâner cu finisaj moale, Multistrat, Capac non-stick |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu, Marmură |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Tipul de gatit | Grilling |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | grătar |
| Latime | 28 cm |
| Lungime | 46.5 cm |
| Adancime | 4 cm |
| Diametru | 28 cm |