- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Грил тигани |
|
| Материал дръжка | Бакелит, Меко покритие |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Лесно почистване, Дебело дъно, Подходящ за фурна, Дръжка с меко покритие, Равномерно разпределение на топлината, Незалепващо покритие |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Грил |
| Дължина | 29.2 cm |
| Дълбочина | 4 cm |
| Тегло | 1.05 Kg |
| Диаметър | 28 cm |