- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Грил тигани |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης, Μαλακό κάλυμμα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός, Χοντρός πάτος, Κατάλληλο για φούρνο, Λαβή με μαλακή επίστρωση, Ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας, Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για φούρνο, Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γκριλ |
| Μήκος | 29.2 cm |
| Βάθος | 4 cm |
| Βάρος | 1.05 Kg |
| Διάμετρος | 28 cm |