- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Manipulați materialul | Bachelită, Finisaj moale |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Curățarea ușoară, Gros de fund, Potriviți pentru un cuptor, Mâner cu finisaj moale, Chiar distribuția căldurii, Capac non-stick |
| Forma | Pătrat |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | grătar |
| Lungime | 29.2 cm |
| Adancime | 4 cm |
| Greutate | 1.05 Kg |
| Diametru | 28 cm |