- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Грил тигани |
|
| Цвят | Черен |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Без PFOA, Готвене без мазнина, Лесно почистване, Thermo-Signal, Thermo-Fusion, Non-Stick, Релефно дъно, Незалепващо покритие |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип тиган | Грил |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Тегло | 1.76 Kg |
| Диаметър | 26 cm |